Jdi na obsah Jdi na menu
 


Založení týmu!!!!

22. 11. 2012
Pokud Vás zajímá historie našeho futsalového teamu určitě si přečtěte nasledující článek:

Jedno odpoledne roku 2003 v hospůdce Krebsovi v Třešti, napadl kamaráda Ondřeje Burdu nápad..Pravil: Hele klucí četl sem tůhle Naše město a zaujala mě nabídka hrát futsalovou ligu,v nově postavené hale..Nápad se nám velmi zalíbil a tak jsme začali sestavovat tým..Během několika dní se soupiska zaplnila.Mezi průkopníky načeho týmu( kdysi Sexy Bonbonci) bojovali: Mirek Svoboda,Ondřej Burda,Karel Bambula,Vladimír Štulík,Martin Kodys,Jan Kameník,Petr Podhorský,Míra Brabenec,Čuňas hronek a možná ještě někdo..Uvodní sezona se vůbec nevydařila a s celkovým rozdílem vstřelených golů (12) ku inkasovaným(154) S béčka suveréně obsadili poslední místo.(bodový zisk byl samozdřejmně 0)

Poučeni z předchozích nezdarů přihlásil se teď již Euroclub do ligového ročníku 04/05. Do týmu přišla i nějaká ta posila. Jmenovitě:Michal Pecina, Marek Procházka, Míra Brabenec, Michal Bakaj,Ondřej Bambula. Naopak opustil nás čuňas,Kody(Přestup do playmakers) a Míra Svoboda. Sezona byla opoznání lepší než ta předchozí,ale v kolonce body pozkončení sezony bylo opět 0 :-). Za zmíňku by stál akorád výslede 3:4 v náš neprospěch proti Bersecrum, ktreří nakonec celou soutez vyhráli.

Poučeni z předhozích a předpředchozích nezdarů přihlásili jsme Euroclub i do ligového ročníku 05/06 . Kádr se opět pozměnil. Přišel Filíp Rejcha,Petr Krčál.Míra Hons. Naopak rozloučili sme se s Burdou Ondrou a Bambulou Kárlem .V této sezoně zaznamenal Euroclub historický úspěch, kdy přišla naše první výhra.A to nad týmem Playmakers v poměru 4:3. Velkou zásluhu na tom měl brankář Krčál, který v poslední mintě zlikvidoval penaltu Wídra. Ostatní zápasy zkončili sice porážkou E.C., ale výsledky již nebyli tak kruté.S vyjímkou prohry 20:0 od Torpéda Batelov.

Povzbuzeni výhrou z minulého ročníku přihlásili se hoši z Euroclubu i do sezony 06/07. Posíleni o opory jmenovitě: Forst Pavel, Sommer Daniel, Kubík Petr,ale naopak oslabeni o hráče: Procházka,Pecina a Bambula Odnřej.Odehráli klucí dobrou sezonu,zejména přípravné zápasy stály za to,když E.C. nenašl přemožitele ani v jednom zápase. Ligová sezona již byla poměrně horší,ale výhra nad Salavicemi nám dodala sílu a se ziskem 3 bodů zkončili sme společně právě se Salavicemi na posledním místě.:-)

 

druhým spolčeným týmem byl tým 1.fc twisters : tým vznikl právě před sezonou 2009-2010 a skládal se převážně s fotbalistů třeštského dorostu doplněné o pár kamarádu a spoluhráču z jiných týmu.Bohužel ani v našem bývalém týmu nás nebyl dostatek na to aby sme odehráli dustojně celou zimní soutěž a proto sme se jednoho dne po sezoně s kamarády z euroclubu dohodli že zkusíme oba týmy spojit a uvidíme :D

 

Do sezóny 2011/2012  Euroclub nastoupí s novými tvářemi, které můžete znát z minulé sezóny z týmu 1. FC Twisters. Kdo letos oranžové barvy oblékne, se dozvíte níže.

Mezi třemi tyčemi bude vládnout dvojice Libor Pěnička a Martin Krechler. Již v přípravném utkání uvidíme přednosti těchto brankářů. V obranné fázi budeme vídat matadora Jana Kameníka, motor týmu Lubomíra Svěráka a nové mladé pušky Ondřeje Procházku,Dominika Ivana a Michala Tausche. V útoku se představí již tradiční útočné duo Filip Rejcha aPavel Forst, talentovaný Daniel Sommer či hokejový Přemysl Bohůnek a noví kanonýřiŠtěpán RodJan Smrčka a Josef Herkner. Další posily jsou zatím v jednání. Zatím nemáme potvrzený start policisty Lukáše Herknera a jihlavského beka Michala Fatra.

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář