Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klíďo Píďo Cup Rozlosování

21. 11. 2012

 ROZPIS UTKÁNÍ

 

SKUPINA A: RANNÍ SKUPINA (8:00)

1 x 10 minut

1) Klíďo-Píďo Telč

2) Pobřeží lihoviny

3) Červený Hrádek

4) Nová Říše

 

SKUPINA B: RANNÍ SKUPINA (8:00)

1 x 10 minut

1) Retro team

2) FSC Stará Říše

3) Zvolenovice

4) Gumoví medvídci

SKUPINA C: PŘEDPOLEDNÍ SKUPINA (10:15)

1 x 10 minut

1) FC Playmakers Třešť

2) Za Modrobílý

3) Zizíci

4) Tůmič a tužky

 

SKUPINA D: PŘEDPOLEDNÍ SKUPINA (10:15)

1 x 10 minut

1) Bolívie

2) FC Berseckers

3) SB Euroclub

4) Střepina Pelhřimov

 

Jedno mužstvo postupuje přímo do čtvrtfinále a druhé a třetí mužstvo do předkola o postup do čtvrtfinále!!

 

8:00 A1 - A4 Klíďo – Píďo Telč : Nová Říše

8:12 A2 - A3 Pobřeží lihoviny : Červený Hrádek

8:24 B1 – B4 Retro team : Gumoví medvídci

8:36 B2 – B3 FSC Stará Říše : Zvolenovice

8:48 A4 - A3 Nová Říše : Červený Hrádek

9:00 A1 - A2 Klíďo – Píďo Telč : Pobřeží lihoviny

9:12 B4 – B3 Gumoví medvídci : Zvolenovice

9:24 B1 – B2 Retro team : FSC Stará Říše

9:36 A2 - A4 Pobřeží lihoviny : Nová Říše

9:48 A3 - A1 Červený Hrádek : Klíďo – Píďo Telč

10:00 B2 – B4 FSC Stará Říše : Gumoví medvídci

10:12 B3 – B1 Zvolenovice : Retro team

10:24 C1 – C4 FC Playmakers Třešť : Tůmič a tužky

10:36 C2 – C3 Za Modrobílý : Zizíci

10:48 D1 – D4 Bolívie : Střepina Pelhřimov

 

11:00 D2 – D3 FC Berseckers : SB Euroclub

11:12 C4 – C3 Tůmič a tužky : Zizíci

11:24 C1 – C2 FC Playmakers Třešť : Za Modrobílý

11:36 D4 – D3 Střepina Pelhřimov : SB Euroclub

11:48 D1 – D2 Bolívie : FC Berseckers

12:00 C2 – C4 Za Modrobílý : Tůmič a tužky

12:12 C3 – C1 Zizíci : FC Playmakers Třešť

12:24 D2 – D4 FC Berseckers : Střepina Pelhřimov

12:36 D3 – D1 SB Euroclub : Bolívie

 

P: PŘEDKOLO ČTVRTFINÁLE

2 x 8 minut

13:00 P1: A2 – B3

13:20 P2: A3 – B2

13:40 P3: C2 – D3

14:00 P4: C3 – D2

Č: ČTVRTFINÁLE:

2 x 8 minut

14:20 Č1: 1.D – P1

14:40 Č2: 1.C – P2

15:00 Č3: 1.B – P3

15:20 Č4: 1.A – P4

 

SEMIFINÁLE

2 x 8 minut

15:40 Č1 – Č2

16:00 Č3 – Č4

 

O TŘETÍ MÍSTO

16:30 2 x 8 minut

 

FINÁLE

16:50 2 x 8 minut

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář